Technologia biurowa

Od 2004 r. dbamy o to, by Twój biznes wchodził każdego dnia na wyższy poziom. My dajemy Ci sprzęt, wiedzę i opiekę. Ty zapominasz o problemach i skupiasz się na rozwoju firmy.  Sprzęt biurowy musi dawać pewność i spokój. Gdy klient czeka na podpisanie umowy, musisz mieć drukarkę , która wydrukuje ją TU I TERAZ .

Jako specjaliści w zakresie techniki biurowej zapewniamy najbezpieczniejsze, nowoczesne i oszczędne rozwiązania, pomagające zyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Relacje z partnerami budujemy w oparciu o wiedzę, komunikację i pełne zrozumienie potrzeb. Dzięki temu gwarantujemy optymalne dopasowanie oferty oraz najwyższą jakość osiąganych efektów. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę, ponieważ sukcesy naszych klientów są również naszymi sukcesami!

Towarzyszmy Państwu na każdym etapie współpracy, służąc fachową i natychmiastową pomocą. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń biurowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i profesjonalistom tworzącym nasz zespół gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Sprawdź naszą ofertę urządzeń

Gama naszych produktów obejmuje drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, urządzenia wielkoformatowe, niszczarki, monitory interaktywne, monitory informacyjne, projektory do biznesu, nagłośnienie, systemy rezerwacji sal, ściany LED, oprogramowanie do zarządzania drukiem i wiele innych rozwiązań niezbędnych w codziennej biurowej pracy.

Drukarki

Szybkie, uniwersalne i jednofunkcyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb danego biura w zakresie drukowania

Monitory interaktywne

Monitory pozwalające na wyświetlanie obrazu generowanego przez urządzenie źródłowe takie jak komputer czy laptop.

Flipchart

Przenośne tablice, niezastąpione w biurze, czy w firmie. Te produkty o regulowanej wysokości idealnie sprawdzą się podczas konferencji.

Sejfy

Sejfy biurowe to skuteczna ochrona ważnych dokumentów, sprzętu oraz kosztowności przed dostaniem się ich w niepowołane ręce.

Niszczarki

Oryginalne niszczarki HSM doskonale sprawdzą się nie tylko w dużej firmie korporacyjnej, ale również w stosunkowo niewielkim biurze.

Liczarki i testery pieniędzy

Profesjonalne maszyny do liczenia pieniędzy i bilonu. Najwyższej jakości testery banknotów oraz akcesoria do liczarek.

System rezerwacji sal

Narzędzia do zarządzania salami konferencyjnymi oraz pokojami spotkań w hotelach, biurach i centrach konferencyjnych.

Wideokonferencje i nagrywanie

Systemy do wideokonferencji to najnowocześniejsze rozwiązania na rynku przeznaczone do komunikacji biznesowej.

Urządzenia wielofunkcyjne

Urządzenia wielofunkcyjne zaprojektowane z myślą o większej wydajności drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania

Monitory informacyjne

Monitory pozwalają na wyświetlanie obrazu generowanego przez urządzenie źródłowe takie jak komputer czy laptop.

Projektory profesjonalne

Do montażu na stałe w muzeach, instalacjach digital signage, a także w bardzo dużych salach konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych.

System do testów i głosowań

Profesjonalny, elektroniczny system ułatwiający przebieg głosowania, pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz setki ryz papieru.

Atrakcyjne rozwiązania finansowania

Dla tych z Państwa, którzy nie chcą inwestować środków w zakup nowego sprzętu biurowego, przygotowaliśmy szereg atrakcyjnych rozwiązań finansowych, takich jak dzierżawa czy leasing. Zapraszamy do kontaktu celem poznania szczegółów!

Napisz do nas

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, bądź macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest MITEL Michał Szorc z siedzibą w Ełku, ul. Suwalska 69A, 19-300 Ełk. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.