Dzierżawa

Dla tych Państwa którzy nie chcą inwestować środków na zakup nowego sprzętu biurowego, a zarazem mają wysokie wymagania proponujemy świetne rozwiązanie jakim jest właśnie dzierżawa.

Dzierżawa jest pełnym kosztem dla Państwa firmy, co pozwala zaoszczędzić na podatkach jakie należy odprowadzać. Warto rozsądnie korzystać ze środków inwestycyjnych i nie pozwolić wyprzedzić się konkurencji.

Zalety dzierżawy urządzeń biurowych

Dostęp do nowoczesnych technologii

To możliwość prostej i szybkiej wymiany nowoczesnych urządzeń zaraz po zakończeniu umowy dzierżawy lub nawet w trakcie jej trwania.

Koszta utrzymania urządzeń

To możliwość dokładnego zaplanowania kosztów, które pokrywają utrzymanie nowoczesnych urządzeń w całym okresie trwania umowy dzierżawy.

Raty dzierżawcze

Raty dzierżawne stanowią koszt uzyskania przychodu dzięki czemu urządzenie nie musi być amortyzowane dłużej niż jest efektywnie wykorzystywane.

Szybki serwis

Dbamy o jak najkrótszy czas reakcji serwisu i naprawy urządzenia. Stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, co znacząco wpływa na działanie sprzętu.

Urządzenie zastępcze

Wystąpiła poważna awaria sprzętu? Oferujemy Państwu wsparcie w tej sytuacji, zapewniając nowoczesne urządzenia zastępcze
na czas serwisu.

Bez angażowania własnych środków

Natychmiastowe korzystanie z najnowszych technologii. Nowoczesny sprzęt nie wymaga angażowania własnych środków inwestycyjnych.

Napisz do nas

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, bądź macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.

    Interesuje mnie oferta na dzierżawę:

    Typ urządzenia:

    Obsługiwany format:

    Dodatkowe opcje:

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest MITEL Michał Szorc z siedzibą w Ełku, ul. Suwalska 69A, 19-300 Ełk. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.