Wyposażenie

Wygodne i bezpieczne wyposażenie wnętrz stanowi nieodzowny element szkół i przedszkoli, podnosząc komfort pracy wszystkich podopiecznych. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy rozwiązania dla placówek oświatowych każdego szczebla – od krzesełek dla najmłodszych, przez szkolne szafki, po place zabaw.

01

WYPOSAŻENIE PRZEDSZKOLI
 • NAJWYŻSZA JAKOŚĆMeble przedszkolne to przede wszystkim najwyższej jakości materiały, bezpieczny lakier oraz duża wytrzymałość.
 • DUŻY WYBÓR WZORNICTWAW zależności od preferencji mogą Państwo zdecydować się na prostsze wzornictwo, które zmniejsza ryzyko nadmiernej stymulacji wzrokowej dzieci lub wybrać nowocześniejsze formy pozwalające na ciekawsze aranżacje wnętrz.
 • FUNKCJONALNOŚĆ I ESTETYKAWszystkie proponowane przez nas meble stanowią połączenie funkcjonalności oraz estetyki, przy okazji zachowując wszystkie standardy bezpieczeństwa, tak istotne w pracy z najmłodszymi.

02

MEBLE SZKOLNE
 • DOPASOWANE DO WIEKUStarszym uczniom proponujemy asortyment elastycznie dopasowany do ich wieku oraz aktualnych potrzeb.
 • TWORZONE ZGODNIE Z NORMAMISzafki szkolne spełniające wymogi polskich norm, posiadające atesty i certyfikaty świadczące o ich bezpieczeństwie; ławki, ławki z wieszakami, ławki wolnostojące z siedziskami stanowią kolejny nieodzowny element wyposażenia szkół podstawowych czy średnich.
 • BEZPIECZNESzafki mogą mieć różne wysokości, w zależności od wieku uczniów, wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie użytkujących je dzieci.

03

PLACE ZABAW
 • GOTOWE ZESTAWYPo nauce czas na zabawę, najlepiej na świeżym powietrzu – na placu zabaw. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe zestawy wykonane z najwyższej jakości materiałów.
 • ATRAKCYJNE I BEZPIECZNEAtrakcyjne wzornictwo, duża różnorodność atrakcji, bezpieczne rozwiązania – to cechuje nasz asortyment.
 • FACHOWA POMOCZapewniamy pomoc w doborze urządzeń oraz wsparcie merytoryczne. Proponujemy Państwu zestawy w trzech wersjach wykonania – ekstra plus, ekstra plus ocynk oraz metal plus. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!
Napisz do nas

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, bądź macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.

  Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest MITEL Michał Szorc z siedzibą w Ełku, ul. Suwalska 69A, 19-300 Ełk. Podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności.