O Nas

01

Kim jesteśmy
Firma Mitel funkcjonuje od 2004r. Jesteśmy liderem w północno – wschodniej Polsce w zakresie urządzeń biurowych i multimediów. Nasze oddziały znajdują się w Białymstoku, Ełku i Olsztynie. Dostarczamy rozwiązania techniki biurowej dla firm i instytucji samorządowych.

Misją firmy jest dostarczanie najbezpieczniejszych, nowoczesnych i oszczędnych rozwiązań, dzięki którym firmy zdobywają przewagę konkurencyjną na rynku.

Jesteśmy doświadczonym partnerem rozumiejącym i wspierającym wartość Państwa biznesów.

Nasze relacje budujemy w oparciu o wiedzę, komunikację i pełne zrozumienie potrzeb. Dzięki takiemu podejściu gwarantujemy optymalne rozwiązania oraz najwyższą jakość osiąganych efektów. Wszystko po to by zbudować trwałą i długofalową współpracę przyczyniającą się do licznych wspólnych sukcesów.

02

Nasza działalność
Towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie współpracy, służąc fachową i bezzwłoczną pomocą techniczną.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny rozwiązań biurowych. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i profesjonalistom tworzącym nasz zespół zapewniamy najwyższy poziom usług, dedykowaną obsługę, a także bardzo cenione na rynku szkolenia w zakresie używania urządzeń biurowych oraz multimedialnych.

SPRAWDŹ NASZE ROZWIĄZANIA
Urządzenie wielofunkcyjne Canon Mitel wyposażenie biur i szkół
Technika biurowa
BIZNESSprawdź rozwiązania
Z nami rozwiniesz swoją pasję do edukacji
EDUKACJASprawdź rozwiązania
Wyposażenie szkół, przedszkoli i placów zabaw
WYPOSAŻENIESprawdź rozwiązania
Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo
ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWOSprawdź rozwiązania
Profesjonalne urządzenia audiowizualne dla biznesu
Audio Video PROSprawdź rozwiązania
Rozwiń swoje kompetencje
SZKOLENIASprawdź rozwiązania
System monitorowania pojazdów
MONITORING GPSSprawdź rozwiązania

03

DOŚWIADCZENIE
Nasze długoletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście do klienta sprawia, że mamy wielu zaufanych partnerów handlowych.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem takich marek jak Triumph Adler, Canon, Xerox, Riso. Firma MITEL zapewni Państwu fachowe doradztwo oraz starannie analizuje zmiany zachodzące u klientów. Po dokładnej analizie proponujemy rozwiązanie Państwa problemów składające się ze starannie dobranych produktów, usług oraz aplikacji, by w konsekwencji zmalały Państwa koszty (rozwiązania z zakresu procesu obiegu dokumentów).

NASI PARTNERZY
Skontaktuj się z nami. Przedstawimy naszą ofertę.
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ