gps.mitel.pl
Menu

Zarządzanie drukiem

Optymalizacja druku

W dzisiejszych czasach koszty druku pochłaniają kilkanaście procent kosztów funkcjonowania każdej firmy jak i  urzędów. Poprzez odpowiedni dobór floty uradzeń drukujących, możemy zmniejszyć koszty wydruku nawet do 40 %.  Dobre Urządzenie to podstawa. Wiele przedsiębiorstw chcąc oszczędzić na druku kupuje tanie urządzenia, ale czy tanie oznacza oszczędne? To pytanie może zadać sobie wiele osób, Tanie w zakupie nie zawsze oznacza tanie w użytkowaniu. niestety materiały eksploatacyjne w większości z nich pochłania dużo więcej funduszy niż droższe urządzenie. Dlatego warto kupować droższy sprzęt i patrzeć tylko jak maleją rachunki za druk. Ale niestety nawet najlepszy sprzęt nie pomoże jeśli pracownicy nie zaczną oszczędzać,nic tak do tego nie motywuje jak kontrola.

  • Większa dyscyplina i odpowiedzialność przychodzi wraz ze świadomością że wydruki są raportowane
  • Automatyczny odczyt stanu liczników
  • Jedno urządzenie a możliwości wiele-skanowanie kopiowanie  i drukowanie bez konieczności korzystania z wielu urządzeń
  • Możliwość automatycznej archiwizacji dokumentów.

Do każdego rodzaju urządzeń jest odpowiednie oprogramowanie które pozwoli nam na oszczędność czas poprawi efektywność  oraz stabilizuje koszty druku. Niestety każda marka ma swoje oprogramowanie które do innych urządzeń nie pasuje, jako pierwsze  opiszę Państwu oprogramowania urządzeń firmy Konica Minolta.

Jednym z takich oprogramowań jest OPS czyli Optimized Print Services to pakiet kompleksowych rozwiązań, służący optymalizacji procesów druku i obiegu dokumentów w organizacji. OPS pozwala trwale obniżyć koszty i usprawnić pracę z dokumentami w Państwa przedsiębiorstwie. Pytanie jakie korzyści płyną z tego oprogramowania w kilku punktach przedstawię je Państwu;

  1. Pozwala realnie obniżyć koszty
  2. Usprawnia obieg dokumentów w firmie
  3. Zwiększa bezpieczeństwo chroniąc dane przed wyciekiem
  4. Poprawia wydajność pracowników, a przez to całej organizacji
  5. Gwarantuje jakość dokumentów i innych wydruków w firmie
  6. KORZYŚCI Z OPS to również dedykowane funkcjonalności dla poszczególnych sektorów i działów.

Aby bardziej zapoznać się z programem OPS  i sprawdzić co Państwo mogą ulepszyć w swoim przedsiębiorstwie zapraszam do zapoznania się z ulotką,,

OPS Konica Minolta Optimized_Print_Services_-_Broszura

Następnym rozwiązaniem Konica Minolta jest program PSES czyli PageScope Enterprise Suite. Przy zasłudze temu oprogramowaniu  nie musimy martwic się o bezpieczeństwo naszych poufnych danych.Dzięki PSES obawy, że dokument zawierający wrażliwe dane trafił w niepowołane ręce po prostu znikają. Technologia ta umożliwia również centralne zarządzanie uprawnieniami dostępu do skanowania, co zabezpiecza dokument zawierający poufne dane przed wydostaniem się poza granice firmy bądź urzędu. Przez co nie musimy się martwic że naruszyliśmy ustawę o ochronie danych za co są wysokie kary pieniężne.

Gdybyście Państwo mieli jakiekolwiek wątpliwości co do oprogramowania to warto przeczytać kilka artykułów poniżej.

Zadbaj o bezpieczeństwo informacji ,Jak ustrzec się przed kradzieżą dokumentów,Poufne wydruki pod kontrola

Ale nie tylko Konica Minolta pomyślała o zabezpieczeniach druku  firma Canon również do swoich rozwiązań ma szereg zabezpieczeń jednym z nich jest Universal Login Manager w skrócie ULM . Unikatowe rozwiązanie Universal Login Manager (ULM) firmy Canon zapewnia mniejszym organizacjom raportowanie i kontrolę dostępu charakterystyczną dla rozwiązań klasy korporacyjnej — bez użycia serwera. ULM zapewnia pełny wgląd w użycie i koszty z podziałem na użytkowników, a także opcję wprowadzenia ograniczeń w celu zwiększenia stopnia bezpieczeństwa i kontrolowania kosztów. W bardziej wymagających środowiskach można skorzystać ze scentralizowanego zarządzania drukiem za pośrednictwem platformy

Kolejnym świetnym rozwiązaniem  firmy Canon jest uniFLOW . Rozwiązanie uniFLOW pozwala użytkownikowi przesłać poufne dokumenty do dowolnej drukarki sieciowej i wydrukować je dopiero, gdy użytkownik zjawi się, by odebrać gotowe wydruki. Może być to drukarka na innym piętrze, w innym budynku, mieście, a nawet kraju.  Dzięki temu każdy może wybrać czas i miejsce drukowania, mając pewność, że dokumenty pozostaną bezpieczne.

Więcej na temat oprogramowań znajdziecie Państwo w załączonych poniżej ulotkach.

uniflow

Universal Login Manager , uniFLOW

Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań, możliwe jest szybkie usprawnienie przepływu informacji w firmie oraz znaczna redukcja kosztów druku nawet o kilkadziesiąt procent. Ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o kupnie nowych urządzeń zasięgnąć rad specjalistów. Dzięki nim można zaoszczędzić tysiące złotych rocznie.

 

Filmiki


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, bądź macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.

15-113 Białystok,
ul. Gen. W.Andersa 38 lok 510

zobacz na mapie

80-844 Gdańsk 
ul. Heweliusza 11 lok.811

zobacz na mapie

19-300 Ełk,
ul. Suwalska 69A

zobacz na mapie

00-890 Warszawa
ul. Grzybowska 87

zobacz na mapie

 

10-417 Olsztyn
ul. Trylińskiego 2

zobacz na mapie

Infolinia 801 50 50 05

e-mail: mitel@mitel.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
pn-pt 7:30 – 15:30

POLITYKA PRYWATNOŚCI MITEL MICHAŁ SZORC

napisz do nas