gps.mitel.pl
Menu

Mitel Biznes Partner

Przyłącz się do Nas

PROGRAM BIZNES PARTNER

Dlaczego warto wybrać Program Biznes Partner?
dlaczego

Jeżeli cenicie najwyższej jakości pomoc techniczną, rozwój oraz bezpieczeństwo firmy to warto byście przystąpili do Program Biznes Partner (PBP). Proponujemy innowacyjne i zintegrowane rozwiązania obejmujące urządzenia, oprogramowanie oraz usługi. Oprócz oferowanych rozwiązań zapewniamy dodatkowe wsparcie w zakresie: rozszerzonej gwarancji, bezpłatnych szkoleń, usług serwisowych, specjalnych  ofert promocyjnych.

Nowy program PBP podkreśla nasze całkowite zaangażowanie w polepszenie współpracy na rzecz tworzenia nowych możliwości i rozwój biznesu korzystnego dla stron w ramach prawdziwego partnerstwa.

Jesteśmy liderem w zakresie rozwiązań biurowych w północno-wschodniej Polsce

lider

Firma Mitel działa w branży biurowej przeszło 10 lat, przez co zdobyła obszerne doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego. Swoją pozycję na rynku zawdzięczamy szybkiej i fachowej obsłudze oraz elastyczności w podejściu do naszych klientów. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług naszej firmy. Współpracujemy z największymi dostawcami rozwiązań biurowych i urządzeń: Konica Minolta, Canon, Olivetti, Riso. W pełni angażujemy się  w implementację rozwiązań dla bezpieczeństwa i obiegu dokumentów. Zapewniamy szeroki zakres usług serwisu: instalację, przegląd, konserwację urządzeń oraz naprawę.

Nasze rozwiązania sprawdzają się w urzędach, szkołach, bankach, dużych korporacjach jak i małych firmach.

Dajemy Ci to, czego potrzebujesz
ScreenHunter_376 Dec. 16 12.50

 

Będąc liderem w zakresie rozwiązań biurowych, firma Mitel potrafi zadowolić każdego klienta poprzez dobór odpowiedniego rozwiązania zaspakajając indywidualne potrzeby klienta oraz pomoc firmie w osiągnięciu sukcesu. Zapewniamy szeroki wachlarz  kompleksowych rozwiązań dla bezpieczeństwa i obiegu dokumentów oraz oferujemy dodatkowe przywileje, dodatkowe usługi w ramach programu lojalnościowego, fachową pomoc techniczną, specjalne oferty oraz sprzęt demo w celach demonstracyjnych.

 

 

Wyłączne korzyści dla partnerów Programu Business Partner

Nasz program partnerski oferuje cztery poziomy członkostwa: Basic, Silver, Gold oraz Platinum. Został on stworzony z myślą o udoskonaleniu Państwa firmy. Dzięki zaawansowanej technice i funkcjonalności naszych rozwiązań praca stanie się szybsza, oszczędniejsza, przyjemniejsza ale przede wszystkim bezpieczniejsza, a to z kolei wpłynie na efektywniejszą pracę zespołu, ochronę poufnych informacji oraz podniesienie wydajności organizacji.

Basic Partner
brąz
Korzyści z poziomu Basic Partner

Jednym z narzędzi służących wspieraniu Państwa jest dostęp do programu lojalnościowego oraz infolinii. Zgłoszenie jest przyjmowane i rejestrowane, a następnie zostaje udzielona fachowa pomoc przez  certyfikowanych serwisantów. Nasi handlowcy przygotują indywidualne oferty tak, aby były elastyczne i zaspokajały potrzeby partnera.

Silver Partner
 ScreenHunter_702 Mar. 02 13.48

Korzyści z poziomu Basic Partner oraz dodatkowo:

W razie awarii zapewniamy zastępcze urządzenie. Klienci mają możliwość korzystania z najnowszego sprzętu technologicznego. Proponujemy przeprowadzenie audytu na podstawie którego dokonamy analizy kosztów wydruku i sporządzimy raport możliwych oszczędności.

Gold Partner

ScreenHunter_705 Mar. 02 14.01

Korzyści z poziomu Silver Partner oraz dodatkowo:

Oferujemy możliwość udziału w bezpłatnym cyklu szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników z zakresu rozwiązań biurowych, po których uczestnicy otrzymają certyfikaty. Zapewniamy dostęp do dedykowanej strony internetowej www.partner.mitel.pl. Proponujemy również oferty rozszerzonych gwarancji.

Platinum Partner

platinum

Korzyści z poziomu Gold Partner oraz dodatkowo:

Partnerzy Platinium korzystają z szerokiego wachlarza udogodnień i funkcji programowych przeznaczonych tylko dla nich. Poprzez dedykowaną stronę mają Państwo dostęp do programu cen specjalnych oraz ofert promocyjnych nowych produktów. Nasi handlowcy dobiorą odpowiednie rozwiązania zaspakajając indywidualne potrzeby partnera, z możliwością prezentacji sprzętu demo. W ramach współpracy wymieniamy zużyte urządzenia na nasze nowe, a  wyeksploatowane oddajemy do recyklingu.

 

KORZYŚCI PLATINUM GOLD SILVER BASIC
Dostęp do programu lojalnościowego v v v v
Infolinia (zgłoszenia problemów) v v v v
Najnowszy technologiczny sprzęt v v v V
Wsparcie techniczne autoryzowanego serwisu v v v v
Wsparcie handlowców v v v v
Zastępcze urządzenie w razie awarii v v v
Audyt rachunkowy (koszt wydruku) v v v
Specjalistyczne szkolenia v v
Certyfikaty z odbytych szkoleń v v
Oferta rozszerzonych gwarancji v v
Dedykowana strona www v v
Oferta Sprzętu demo v
Dostęp do programu cen specjalnych v
Oferta promocyjna nowych produktów v
Recykling urządzeń v

 

Z naszą firmą:

  • Oszczędzisz pieniądze

oszczedności

Dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom Państwa firma poczyni gwarantowane oszczędności. Urządzenia, które wchodzą w skład rozwiązań, wyposażone są w unikalną technologię posiadającą całą gamę narzędzi do zarządzania kosztami. Istnieje możliwość regularnego sporządzania sprawozdań z funkcjonowania systemów druku. Pozwalają one na bieżąco obserwować rezultaty optymalizacji procesu produkcji dokumentów, a także łatwo kontrolować związane z nim koszty. Dzięki temu widzimy ile kosztuje firmę urządzenie , użytkownik i możemy rozpoznać potencjalne obszary oszczędności. Dokładne dopasowanie floty urządzeń do rzeczywistego zapotrzebowania Państwa firmy i wdrożenie procedur  kontroli przełoży się na redukcję wydatków i zwiększenie efektywności pracy biura.

  • Zapewnisz bezpieczeństwo firmie

bezpieczeństwo

Najnowszej klasy rozwiązania są niezrównane pod względem zapewnienia bezpieczeństwa dokumentów i ochrony danych. Dzięki ścisłej integracji rozwiązań z urządzeniami wielofunkcyjnymi zapewnisz bezpieczeństwo firmy poprzez uwierzytelnianie użytkowników, szereg rozbudowanych zabezpieczeń sieciowych oraz narzędzi do usuwania danych z nośników. Jednym z bardzo istotnych elementów bezpieczeństwa jest zarządzanie dostępem poprzez stosowanie kodów dostępu lub kart zbliżeniowych. Kolejnym elementem ochrony jest  nadanie uprawnień dostępowych dla użytkowników. Dzięki naszym rozwiązaniom będziecie mieli pewność, iż poufne wydruki nie trafią w niepowołane ręce.

  • Zaoszczędzisz czas

czas2

Dzięki naszym rozwiązaniom szybko i bez problemu wykonacie zadania, wydrukujecie dokumenty wysokiej jakości. Poprzez prosty proces logowania dzięki niezwykle intuicyjnemu ekranowi dotykowemu zaoszczędzicie czas oraz nakłady pracy. Często wykonywane zadania można zarejestrować w postaci przycisków  co umożliwi błyskawiczny dostęp do powtarzalnych, nawet skomplikowanych zadań i procesów.

  • Chronisz środowisko

ochrona

We wszystkich swoich działaniach zwracamy uwagę na harmonię z człowiekiem i jego otoczeniem. Dlatego minimalizujemy negatywny wpływ naszych produktów na środowisko i angażujemy się w działania pro-ekologiczne. Przy współpracy z firmą Konica Minolta oraz Canon stare urządzenia nie zdatne do użytku oddajemy do recyklingu chcąc w ten sposób oszczędzać ograniczone zasoby naturalne i pomóc w łagodzeniu zmian klimatycznych. Nasze rozwiązania mają możliwość tworzenia  raportów monitoringu drukowania, pokazujące informacje takie jak liczba drzew oszczędzonych dzięki drukowaniu dwustronnemu lub dzięki usuniętych przez użytkownika zadań bez drukowania. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i udoskonaleniom nasze produkty minimalizują ilości drukowanych stron a przez to oszczędzamy zużycie papieru, tonera i energię elektryczną.

 


Ankieta

* - pola obowiązkowe

1. Czy w Waszej firmie urządzenie wielofunkcyjne pracuje w grupie roboczej i służy do przetwarzania istotnych informacji dotyczących działalności biznesowej i klientów, a także jest udostępniane wielu różnym użytkownikom w biurze?*

2. Czy chcielibyście ograniczyć dostęp do urządzeń osobom nie powołanym? *

3. Czy wiecie, jak pracownicy używają urządzeń drukujących i czy znacie związane z tym koszty? *

4. W jakim stopniu kontrolujecie działania związane z drukowaniem w Swojej firmie? *

5. Czy chcielibyście kontrolować proces drukowania jak i skanowania oraz monitorować oszczędności i koszty eksploatacji? *

6. Czy zależałoby Państwu na otrzymywaniu raportów graficznych?*

7. Jakie treści merytoryczne powinny być uwzględnione na szkoleniach? *

Co byś zmienił/niła na Naszej stronie *

Zabezpieczenie antyspamowe

(należy przepisać kod z obrazka)*
captcha


 


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, bądź macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.

15-113 Białystok,
ul. Gen. W.Andersa 38 lok 510

zobacz na mapie

80-844 Gdańsk 
ul. Heweliusza 11 lok.811

zobacz na mapie

19-300 Ełk,
ul. Suwalska 69A

zobacz na mapie

00-890 Warszawa
ul. Grzybowska 87

zobacz na mapie

 

10-417 Olsztyn
ul. Trylińskiego 2

zobacz na mapie

Infolinia 801 50 50 05

e-mail: mitel@mitel.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
pn-pt 7:30 – 15:30

POLITYKA PRYWATNOŚCI MITEL MICHAŁ SZORC

napisz do nas