gps.mitel.pl
Menu

Mitel a ochrona środowiska

“Nasza filozofia zarządzania nie sprowadza się jedynie do tworzenia innowacyjnych produktów, których nikt wcześniej nie widział. „Nowe wartości” to przede wszystkim nowy sposób troski o środowisko. ” Masatoshi Matzusaki, Prezydent i CEO, Konica Minolta Holdings, Inc

Bardzo istotnym elementem wielu firm jest ochrona środowiska . Nasza firma oferuje urządzenia które mają certyfikaty „Energy Star”, „Blue Angel”

ochrona środowiska   Ochrona środowiska     blue angel   energy star

 

Korzystając z naszych produktów, rozwiązań i usług klienci oszczędzają zasoby i pieniądze, a ponadto zmniejszają swój negatywny wpływ na środowisko. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom i udoskonaleniom nasze produkty są bardziej energooszczędne i zużywają mniej papieru, gdy użytkownicy wykorzystują dostępne w nich funkcje. Pozwala to oszczędzać zasoby i zapobiega emisji dwutlenku węgla. Zasada ta dotyczy wszystkich urządzeń wielofunkcyjnych.

Przy współpracy z firmą Konica Minolta oraz Canon stare urządzenia nie zdatne do użytku oddajemy do recyklingu chcąc w ten sposób oszczędzać ograniczone zasoby naturalne i pomóc w łagodzeniu zmian klimatycznych.


Eksploatacja

W naszej ofercie posiadamy nowe tonery Simitri, wszystkie cztery kolory powstają na bazie zasobów roślinnych, co pomaga chronić środowisko.

Dzięki rozwiązaniu jakie oferują nam urządzenia wielofunkcyjne czyli duplex możemy zaoszczędzić nie tylko czas ale również papier.


Dzięki współpracy z firmą Canon przystąpiliśmy do programu odnowy urządzeń.

Odnowa – w ramach tego programu urządzenia są zwracane
do lokalnego zakładu firmy Canon w celu wymiany części
i przywrócenia stanu odpowiedniego do dalszej sprzedaży
lub leasingu.

Przykładem może być seria imageRUNNER ADVANCE, w której zastosowano tworzywa z recyklingu i biotworzywa.


Chcąc zminimalizować ograniczone zasoby naturalne i mieć wpływ w łagodzeniu zmian klimatycznych, uznajemy za swój obowiązek wtórne wykorzystanie materiałów, części i podzespołów pochodzących z recyklingu. Prowadzimy wiele programów, które umożliwiają nam wtórne wykorzystanie i recykling zasobów, zmniejszanie wpływu na środowisko i oferowanie naszym klientom ekologicznych produktów.

 

 


Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, bądź macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.

15-688 Białystok,
ul. Przędzalniana 14 lok. 2

tel. 85 744 83 00
fax 85 744 83 01

zobacz na mapie

19-300 Ełk,
ul. Suwalska 69A

tel. 87 621 37 43
fax 87 624 37 44

zobacz na mapie

Infolinia 801 50 50 05

e-mail: mitel@mitel.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
pn-pt 7:30 – 15:30

 

napisz do nas